Rychl├ę kontakty

P┼Öíjem zakázek

TEL: +420 389 771 390
reklama[zavinac]roset.cz

Fakturace

TEL: +420 389 771 392
fakturace[zavinac]roset.cz

Navštivte náš facebook

FACEBOOK


Firma Roset plus s.r.o. vznikla v ┼Öíjnu 2016 jako spole─Źnost navazující na aktivity spole─Źnosti Roset s.r.o. poskytující svým klient┼»m své slu┼żby od roku 2007. Hlavní ─Źinností firmy v minulosti bylo zejména p┼Öipojení k celosv─Ťtové síti Internet, mimo to mohla díky erudici svých zam─Ťstnanc┼» klient┼»m nabídnout i další slu┼żby jako údr┼żbu a servis datových sítí, konfiguraci server┼», pracovních stanic a odborné instalace aplika─Źního softwaru. Spole─Źn─Ť s aktivitami v oblasti datových sítí docházelo k rozši┼Öování obchodních aktivit.

Své zákazníky si získávala p┼Öedevším individuálním p┼Öístupem ke ka┼żdému, a┼ą ji┼ż šlo o studenta, domácího u┼żivatele, drobného ┼żivnostníka nebo firmu, která je svým zam─Ť┼Öením závislá na bezproblémovém fungování své po─Źíta─Źové sít─Ť v─Źetn─Ť propojení se vzdálenými pobo─Źkami.

Od roku 2011 se Roset s.r.o. soust┼Öedí na rozvoj svých aktivit v oblasti reklamy a postupn─Ť si získává svou pozi na lokálním i celorepublikovém trhu.

Vzhledem k reorganizaci spole─Źnosti došlo v ┼Öíjnu 2016 k zalo┼żení spole─Źnosti Roset plus s.r.o., která bude nadále pokra─Źovat v aktivitách zahrnujících p┼Öedevším ─Źinnost reklamní a grafické agentury.

Roset plus s.r.o. - Váš spolehlivý partner