Polep skel

Okenní fólie, tónování autoskel

Kompletní sortiment autofólií a fólií na obytné budovy, včetně bezpečnostních fólií, protislunečních fólií, antigraffiti a dekorativních fólií. Aplikací fólií výrazně zvýšíte vzhled, funkčnost a energetickou účinnost vašich oken.

TÓNOVÁNÍ AUTOSKEL
Profesionální instalace kvalitní certifikované autofólie s atestem ochrání řídiče, nebo posádku a majetek před solárním teplem, světelným a ultrafialovým zářením, zlepšuje bezpečnost a zabezpečení. Snižuje celkovou teplotu ve vozidle a redukuje ostré sluneční světlo.Fólie omezují průhled do vozidla, čímž Vám zajišťují soukromí a zabraňují průhledu na věci uložené uvnitř vozu. Fólie nabízíme v mnoha intenzitách zatmavení, ve dvou barevných tónech. Samozřejmě všechny druhy mají certifikaci ministerstva dopravy pro aplikaci fólií na skla dopravních prostředků.

PROTISLUNEČNÍ FÓLIE
Použití skla v architektuře je překrásné, ale přináší množství problémů, vyplývajících z vysokých energetických nákladů na provoz prosklených budov v zimě i v létě. Protisluneční fólie omezí průniksvětla a tepla do objektu, vytvoří příjemnější prostředí omezením oslnění, přispějí ke zpomalení šisování koberců, závěsů i nábytku. V zimě umějí omezit únik tepla z objektu. Blokují až 99 % UV záření.

BEZPEČNOSTNÍ FÓLIE
Bezpečnostní a ochranné fólie jsou po celém světě aplikovány na skla budov a automobilů ke snížení bezpečnostních rizik spojených s rozbitím skla. Chrání před letícími střepy, vandalismem, vniknutím zloděje i samotnému rozbití skla.
Bezpečnostní fólie jsou čiré, skládají se z několika vrstev tak, aby polyesterová vlákna každé vrstvy filmu byly kolmé na vrstvu předchozí. Obsahují vlastní speciální čiré lepidlo, které zaručuje vynikající průhlednost, přilnavost a pevnost.

 

MATOVÉ A DEKORAČNÍ FÓLIE
Tyto okenní fólie s matovou úpravou povrchu jsou neprůhledné, ale průsvitné. Propouštějí světlo a zároveň poskytují úplně soukromí. Jsou ideální na okna koupelen, toalet a dalších prostor, které je třeba skrýt před zraky ostatních a přitom umožnit průniku přirozeného světla.

Matová nereflexní bílá fólie poskytuje vlastnosti mléčného skla se světelnou propustností cca 70 %.

Pokud je požadováno kromě zneprůhlednění i vysoké potlačení průniku tepla, vyhoví matová mléčná bílá fólie na sklo se stříbrnou reflexní vrstvou.

Dekorační fólie s rúznými motivy dekoru mohou obzváštnit vzhled prosklených ploch a částečně nahradit záclony.

OKENNÍ UV FÓLIE
Jedná se o okenní fólie poskytující vysokou průzračnost a nezkreslený průhled při maximálním odrazu UV paprsků min 99,9%. Nezkreslený průhled se uplatní zejména při pozorování ve vitrinách vystavených předmětů či při čtení zapaspartovaných starých tisků v muzeích - odtud je odvozeno obvyklé označení MUZEUM FILM.
    
Vysokým potlačením UV zářením je tato okenní fólie ideálně vhodná k ochraně předmětů před vyblednutím a zničením. Kromě omezení průniku UV záření omezuje i průchod tepelné sluneční energie i viditelného světla, což jsou faktory, které se na vyblednutí barev též podílejí. Ovšem pozor, dále spolupůsobí řada dalších vlivů, např. vzdušná vlhkost, teplota v objektu, struktura materiálu i kvalita samotných barev.

 

ANTIFRAFFITI FÓLIE
Antigraffiti fólie slouží k ochraně skel před poškrábáním a poleptáním. Tyto fólie představují nejnovější inovaci v oboru fólií na skla a ostatní povrchové materiály. Tento druh fólií představuje velice efektivní ochranu před těžko odstranitelným znečištěním povrchu - například sprejem nebo fixem. Ochránit před vandaly takto můžete například okna nebo výlohy obchodů jak zevnitř, tak i zvenčí.
    
Antigraffiti fólii na první pohled pravděpodobně vůbec nezaregistrujete, v čemž tkví jedna z jejích velkých výhod. Fólie je totiž naprosto průhledná - chráněný povrch tak esteticky zůstane identický.
Ačkoli je graffiti někdy považováno za druh umění, z našeho pohledu se týká o vandalismus poškozující cizí majetek.
V případě, že dojde k postříkání nechráněného povrchu sprejem nebo k jeho pokreslení fixou, náklady na odstranění graffiti bývají poměrně vysoké. Navíc ne vždy jde stav povrchu vrátit do původního stavu. Jestliže je ale povrch chráněn antigraffiti fólií, je jeho následná údržba poměrně jednoduchá. Pokreslenou fólii lze buď snadno odlepit, nebo očistit.

pozadí bíločerné

Nevíte si rady?

Dlouhý text

Pošlete nám zprávu pomocí kontaktního formuláře.

Budeme Vás kontaktovat co nejdříve.

příloha
Do tohoto pole může být nahráno neomezené množství souborů.
Limit 128 MB.
Povolené typy: txt xml pdf.
5 + 1 = Vyřešte tento jednoduchý matematický příklad a vložte výsledek. Např. pro 1+3 vložte 4.