polep auta

Reklamní polepy, grafika

Reklamní cedule, ukazatele, billboardy, firemní štíty, orientační systémy, polep dopravních prostředků, výloh a portálů obchodů, světelná reklama.

ŘEZANÁ REKLAMA - SIGNMAKING
Ze speciálních samolepících barevných folií s různou dobou životnosti (3 až 10 let) Vám vyrobíme řezanou reklamu včetně dodání podkladového materiálu(PVC desky, interiérové desky, dutinkové, bannery, plachty, aj.) V nabídce máme i speciální samolepící fólie (reflexní, odrazové, translucentní - světelné, magnetické).

Podle Vašich představ zhotovíme reklamní a informační tabule, panely nebo stojany, světelné panely, informační systémy i samolepky k nejširšímu použití. Realizace zakázky vychází buď z Vámi dodaných podkladů nebo námi vytvořeného návrhu. Kromě vyřezání a připravení fólie nabízíme i polepení požadovaných ploch. Polepy lze také připravit na přenášecí fólii, která slouží k pozdějšímu nalepení samotným zákazníkem.

GRAFICKÉ NÁRHY, PŘEDTISKOVÁ PŘÍPRAVA

Grafické návrhy a zpracování reklamních polepů, cedulí, bannerů, billboardů, samolepek, letáků, plakátů, pozvánek, inzercí v tištěných médiích a inzertních novinách, katalogů, nápojových lístků, hlavičkových papírů, vizitek, reklamních předmětů, triček atd.

Potřebujete hlavičkové papíry, poznámkové bloky, tiskopisy a formuláře, vizitky, katalogy nebo jakékoli jiné firemní tiskoviny pro vnitřní či vnější potřeby firmy? Postaráme se vám o velmi kvalitní výtisk nejrůznějších propagačních materiálů od počátečního grafického návrhu až po konečné dodání včetně zpracování inzerce do tištěných médií a inzertních časopisů, pozvánky, plakáty různých formátů a reklamní letáky.

pozadí bíločerné

Nevíte si rady?

Dlouhý text

Pošlete nám zprávu pomocí kontaktního formuláře.

Budeme Vás kontaktovat co nejdříve.

příloha
Do tohoto pole může být nahráno neomezené množství souborů.
Limit 128 MB.
Povolené typy: txt xml pdf.
4 + 2 = Vyřešte tento jednoduchý matematický příklad a vložte výsledek. Např. pro 1+3 vložte 4.